KONST / Litografier / Färglitografi 12861524
nr 1286 1524
Färglitografi
Sara Günther, "Venus / Work in progress". Signerad, numrerad 1/12. Bladets mått: 89x63 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:24:03
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)